Home Videod VIDEO: Riigikogu liige Igor Kravtšenko sõitis Toompeal autoga inimesele otsa

VIDEO: Riigikogu liige Igor Kravtšenko sõitis Toompeal autoga inimesele otsa

by Annika Kask

Riigikogu liige Igor Kravtšenko (Keskerakond) sõitis hommikul oma ametiautoga Volvo XC90 Toompeal tahtlikult otsa Toompea ees protestinud Daniel Rüütmannile.

VAATA KAS TOOMPEAL PAISTAB PÄIKE VÕI SAJAB VIHMA

Videos on selgelt näha kuidas Keskerakondlane Igor Kravtšenko sõidab oma ametiautoga Daniel Rüütmanni seljataha ja siis vajutab gaasi ning sõidab Rüütmannile otsa.

Kravtšenko vabandab ning avaldab juhtunu osas kahetsust

“Eile tööle liikudes müksasin autoga parklas politseinikuga tulises vaidluses olevat meesterahvast. See oli minust mõtlematu,” ütleb Kravtšenko.

“Lubasin Riigikogu ees juba pikemat aega toimuvatel aktsioonidel kahjuks enda üle võitu saada ja käitusin lubamatult. Kahetsen tehtut ja vabandan nii kodaniku kui ka oma fraktsiooni ja kõikide kolleegide ees.”

Kravtšenko lisab, et õnneks midagi tõsist ei juhtunud ning ta on juhtunust ka Rüütmanniga vestelnud. “Avaldasin oma kahetsust ka täna (teisipäeval – toim.) inimesele otse. Mul on hea meel, et ka tema on valmis selle õnnetu juhtumi selja taha jätma.”

Lubasin aktsioonidel enda üle võitu saada

Igor Kravtšenko

Daniel Rüütmann, endise nimega Tanel Gabtšenko, ei kiirusta juhtumit selja taha jätma. “Sellised olukorrad peavad vahel saama ka ametliku käigu, muidu inimene ei mõistagi, et ta midagi valesti tegi,” arutleb ta. Rüütmann nimetab rahvasaadiku käitumist süüdimatuks ning märgib, et Kravtšenko paistis soovivat intsidenti klaarida alles siis, kui mõistis, et teema avalikuks tuleb.

“Täna kui ta surve alla sattus, tegi järsku kannapöörde ja hakkas inimeseks. Eile ei olnud ta kindlasti vabandav. Ma veel mõtlen, minu soov on Kravtšenkoga kohtuda ja juhtum inimlikult lahendada,” ütleb Rüütmann, kes ei välista juhtumi osas kahjunõude esitamist.

Videod

5 1 vote
Article Rating
Spread the love

Related Articles

Subscribe
Notify of
guest
3 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Aire
8 months ago

Oleks pidanud kohtusse kaebama ja tuhandeid eurosid nõudma nagu kõige kallima persega eestlane Tarand.

to Aire
8 months ago

Huvitav, mis juhtuks kui mõni meeleavaldaja haaraks politseinikult ruupori ja keelduks seda tagasi andmast…ja kui politsei tahab ruuporit tagasi saada, siis on vägivallatseja ja teda karistatakse nii nagi tarandi korrale kutsujaid….

Siret
8 months ago

Jõhkrus stiilis “võimalik ainult Venemaal” on loomulikult võimalik ka Eestis. Aga et selline räme ja labane “bandiitlus” on võimalik EW Riigikogus – ja ei mingeid tagajärgi?! Häbi ja kurb on – ilmselt on rahvusvabariigi ja… Read more »

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x