Kasutajanimi:15025
Minecrafti mänginud:7 aastat
Nuhvlis mänginud: Pole kindel
Kontaktid mujal: Skype:Rauno.kruus1
Lühikirjeldus: Lühikirjelduseks seda nimetada ei saaks, sest mul jutt jookseb.

Lühikirjeldus
Olen Rauno, ja 18 aastat vana, mängus olen nimega 15025. Olen tulevase serveri Maa nõunik. Olen mänginud Minecraft’i siis 7 aastat, ent vahedega, sealt sai ka algus Minu hobile ja tööle: programmeerimine. Minu päriselu hobideks on näiteks kalapüük, autod, ja üleüldine tehnika huvi, olgu need kas siis arvutid, autod või muu elektroonika. Üritan olla mängus aktiivne, ent pigem hetkel esimesel kohal on eraelu. Kui aga välja tuleb server Maa, siis oleks ma aktiivne, hetkel ei ole mul serveris erilist mõtet käia, sest Ma ei ole ei meeskonna liige mujal, ega ka mingi muu tähtis isik.

Minecrafti olen ma siis mänginud pikalt, ent kõige värvlilisemad mälestused on Mul Ultragamingust (enam ei eksisteeri ja kunagised nimed olid Blazecraft, Eesticraft…), kust sain ka head sõbrad, kes olid siis omanikud. Mängisin seal algusest lõpuni, kuni server müüdi maha ja meeskond läks laiali kõikjale. Olen ka näinud siis mitmeid vanu häid sõpru, meeskonda jne.

Endast siis natukene, olen kohusetundlik ja kui kästakse midagi ära teha siis saab see asi tehtud. Aega võib minna, ent tulemus on igati korralik ja puhas, kergemad ülesanded lahendan võimalikult kiirelt ja loodetavasti käib jõud üle, vastasel juhul oskan leida abi.