Home » Ott Tänak lahkub Hyundai meeskonnast

Ott Tänak lahkub Hyundai meeskonnast

by Wabariik
Ott Tänak announcement

Ott Tänak teatas, et lahkub ennetähtaegselt Hyundai meeskonnast. Rallimaailmas käivad aga spekulatsioonid, et Tänak võib naasta Toyotasse, või siis liituda Fordi meeskonnaga M-Sport.

VAATA OTT TÄNAKU VIDEOSID

Ott Tänak liitus Hyundai meeskonnaga 2020. aastal, kuid selle hooaja lõpul lahkub eestlane tiimist. Tänak on Hyundai all sõites võitnud viis rallit, saanud 15 pjedestaalikohta ning võtnud 101 katsevõitu.

Kuigi Tänaku leping Hyundaiga kehtis järgmise hooaja lõpuni, siis lõpetati see poolte kokkuleppel juba nüüd. Tänaku lahkumist Hyundaist on räägitud juba tänavuse hooaja algusest peale.

“See on personaalne otsus, mille olen teinud hoolikalt kaaludes. Siiski tunnen, et olen oma karjääris sellises etapis, kus pean asuma uuele väljakutsele. Meil on viimase kolme hooaja jooksul olnud hea partnerlus ja ma olen saavutatu üle uhke. Oleme teinud koos kõvasti tööd, et rasketest hetkedest üle saada. Sel aastal näitasime, et oleme liikunud õiges suunas. Selle hooaja teine osa on näidanud jõudlust, mida oleme võimelised saavutama, kui asjad toimivad, kuid mul on aeg millegi uue jaoks. Tänan meeskonda mõistva suhtumise eest ja soovin neile kõigile head,” ütles Ott Tänak.

Tänak teatas oma lahkumisest sotsiaalmeedia Twitter kaudu:

Ott Tänak
@OttTanak

ANNOUNCEMENT
I would like to announce that I have decided to end our contractual agreement with
@HMSGOfficial

and leave the team at the end of the current WRC season.
#WRC #HMSGofficial

Hyundai rallitiimi juhi kohusetäitja Julien Moncet teatas, et Oti lahkumine valmistab küll pettumust, aga avab Hyundaile ka uusi uksi.

„Otti lahkumine valmistab pettumust, aga peame tema otsust austama ja aktsepteerima. Ta on kahtlemata üks parimaid rallisõitjaid ning saime nende kolme ühiselt veedetud hooaja jooksul selle tunnistajaks olla,“ sõnas Moncet Hyundai pressiteate vahendusel.

Sport

Leave a Comment