Home Sport Nõmme Kalju jalgpalliklubist lahkusid kaks välismängijat

Nõmme Kalju jalgpalliklubist lahkusid kaks välismängijat

by Annika Kask
Nõmme Kalju FC

Jalgpalliklubi Nõmme Kalju FC andis teada, et nende meeskonnast on lahkunud brasiillasest ründaja Odilavio Jose da Silva Albuquerque ja ukrainlasest kaitsja Vladislav Veremejev.

ILMATEADE: VAATA KAS SAJAB VIHMA VÕI PAISTAB PÄIKE

Jalgpalli Premium liigas neljandat kohta hoidev Nõmme Kalju teatas, et klubist on lahkunud Brasiilia ründaja Odilavio Jose da Silva Albuquerque ja Ukraina kaitsja Vladislav Veremejev.

Odilávio liitub Brasiilia jalgpalliklubiga Retro Fuebol Clube Brasil ning samuti lahkub Kaljust Vladyslav Veremejev. Soovime neile edu ja kordaminekuid – Aitäh!

Nõmme Kalju FC

Eelmise aasta alguses Kaljuga liitunud Odilavio karjäär ei saanudki Eestis hoogu sisse, sest juba algusest peale ajas üks trauma teist taga. Kontrollkohtumises suurepärast mängu näidanud brasiillane tegi eelmisel hooajal kaasa vaid kümnes mängus ning tänavu kõigest ühes duubelmeeskonna kohtumises Esiliiga B-s. Väravat ei õnnestunudki 24-aastasel edurivimehel lüüa. Odilavio karjäär jätkub Brasiilia esiliigas.

Samuti eelmisel talvel Nõmme meeskonnaga liitunud Veremejev jõudis Kaljut eest väljakule joosta 15 Premium liiga kohtumises ja kahes Tipneri karikasarja mängus. Sel hooajal tegi 22-aastane Ukraina pallur kaasa neljas liigamängus, viimati 18. aprillil Kuressaare vastu. Veremejev alustab uue tööanda otsimist.

Mõlemad mehed olid Kaljus hädas vigastustega ning kumbki meeskonna põhitegijate sekka ei kuulunud. Mullu veebruaris Kaljuga liitunud Veremejev sai enam kui aastaga kirja 15 Premium liiga kohtumist. Brasiilia ründaja arvele kogunes Kaljus veedetud aja jooksul kõikide sarjade peale 11 kohtumist. Odilavio Jose da Silva Albuquerque jätkab karjääri kodumaa klubis Retro Fuebol Clube Brasil.

Nõmme Kalju FC president Kuno Tehva teatas, et Peale sportlikke põhjust muid põhjuseid väga pole.

“Mõlemad mängijad on üsna palju vigastustega kimpus ja see oli peatreeneri Sergei Frantsevi otsus. Treener liitus klubiga siis, kui pool meeskonda oli juba koos ning eks ta tahab seda rohkem oma käekirja järgi paika panna,” selgitas Tehva.

Sport

5 1 vote
Article Rating
Spread the love

Related Articles

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x