Home Sport Kohus ei võtnud Heiki Nabi hagi menetlusse

Kohus ei võtnud Heiki Nabi hagi menetlusse

by Annika Kask
Heiki Nabi

Harju Maakohus ei võtnud taas Heiki Nabi hagi Eesti Antidopingu vastu menetlusse lükates selle tagasi.

VAATA HOMSET ILMATEADET

Heiki Nabi hagi Eesti Antidopingu liidu vastu esialgse võistluskeelu määramise eest, lükati juba teistkordselt tagasi.

Londoni olümpiamängudel maadluses hõbemedali võitnud ja kahel korral maailmameistriks tulnud Heiki Nabi dopingukontrolli A-proov osutus positiivseks. Mees otsustas aga Eesti Antidopingu liidu võistluskeelu vaidlustada.

“Hetkel on kohus selles asjas andnud Eesti Antidopingu ja Spordieetika SA-le ning SA-le Eesti Antidoping nädalase tähtaja seisukoha esitamiseks, hagi menetlusse võtmise ja hagi tagamise taotluse kohta,” vastati Harju maakohtust.

Nädal aega tagasi esitatud esimesele hagile tuli aga kohtust vastus: “Kohus otsustas jätta Heiki Nabi hagiavalduse ja hagi tagamise avalduse käiguta ning anda talle tähtaja selle nädala lõpuni puuduste kõrvaldamiseks.”

Puudused olid seotud tõendite vormistamise ja tõlgetega. Formaalsed. Samuti palus kohus selgitada täiendavalt esialgse võistluskeelu olemust. See on normaalne protseduur.

Paul Keres

Nabi jaoks algas sündmuste jada 17. veebruaril, kui saabus teade, et tema dopingu A-proov sisaldas halba analüütilist leidu, letrosooli. Seejärel määras Eesti Antidoping maadlejale esialgse võistluskeelu.

Spordi uudised

5 1 vote
Article Rating
Spread the love

Related Articles

Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
8 months ago

[…] Sport […]

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x