Home Sport Heiki Nabi taotleb avalikku menetlust

Heiki Nabi taotleb avalikku menetlust

by Annika Kask
Heiki Nabi

Kreeka-rooma maadleja Heiki Nabi esitas kirjaliku selgituse Eesti dopinguvastasele distsiplinaarkolleegiumile ja taotleb avalikku menetlust.

ILMATEADE: VAATA KAS PAISTAB PÄIKE VÕI SAJAB VIHMA

“Koostöös paljude ekspertidega – neist neli on rahvusvaheliselt tunnustatud –kogutud teave ja teostatud analüüsid tõendavad meie hinnangul veenvalt, et Heiki Nabi ei ole süüdi keelatud aine letrosooli tema organismi sattumises. Sellest tulenevalt taotleme Heiki Nabi õigeks mõistmist,” teatas Heiki Nabit esindav vandeadvokaat Paul Keres.

Olen ise kogu aeg teadnud, et pole teinud midagi keelatut. Viimased kuud on sellest hoolimata möödunud närvesöövalt. Kuid nüüd saan hea tundega kinnitada, et samale järeldusele jõudsid ka mitmed väga tugevad ja tunnustatud rahvusvahelised eksperdid

Heiki Nabi

Heiki Nabi taotleb, et dopinguvastane distsiplinaarkolleegium menetleks juhtumit avalikult ning teeks seda esimesel võimalusel

Tokyo olümpiamängud on ukse ees ja ma ei ole endiselt kaotanud lootust seal võistelda. Mul ei ole mitte midagi varjata ja seoses suure avaliku huviga esitasin ka taotluse avalikuks õigusemõistmiseks,” selgitas Nabi.

“Just avalik menetlus võimaldab meedial ja avalikkusel esimesel võimalusel ning maksimaalse täpsuse ja objektiivsusega ära kuulata kõik sisulised seisukohad, põhjendused ja tõendid, mis antud juhtumi käigus on kogutud,” põhjendas sportlast esindav Paul Keres.

Sport

5 1 vote
Article Rating
Spread the love

Related Articles

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x