Home Meelelahutus Priit Piilmann: Triin Tuula küsis minult 500 000 eurot või muidu algab avalik sõda

Priit Piilmann: Triin Tuula küsis minult 500 000 eurot või muidu algab avalik sõda

by Annika Kask
Priit Piilmann ja Triin Tuula

Viru Keemia Gruppi suuromanik Priit Piilmann tegi seoses tema ümber lahvatanud skandaaliga avaliku pöördumise kus selgitab oma salasuhet endise ETV ilmateadustaja Triin Tuulaga. Skandaal sai alguse Postimehe kuulutusest kus Helene soovis palju õnne Triin Tuulale ja Priit Piilmannile tütre sünni puhul.

Triin Tuula teatas, et Priit Piilmann on tema laste isa

Priit Piilmann

“Ma ei pea absoluutselt õigeks mingite isiklike probleemide lahkamist ajakirjanduse veergudel, kuid kui Triin Tuula on selle tee ette võtnud, siis vähemalt ei jää see patt minu hingele.

Olude sunnil pean siinkohal veidi selgitama, miks Postimehe kuulutus ja artiklid on tekkinud.

Veebruari alguses käis Triin Tuula esindaja minu esindaja juures ning esitas Triin Tuula poolse ettepaneku, et mina võiksin kanda Triin Tuula arvele 500 000 eurot, siis ei olevat temal ega lastel minu vastu ühtegi pretensiooni ega nõudmist ning ta loobub laste pärimisõigusest. See ettepanek oli minu arust väga jabur. Ma ei saa aru, kuidas saab enda heaolu nimel laste pärimisõigusest loobuda. Pealegi ei ole see õiguslikult võimalik.

Aprilli alguses helistas mulle Triin ning teatas ise, et ma peaksin talle üle kandma 500 000 eurot, vastasel korral alustab ta minu vastu negatiivset PR-kampaaniat ning hävitab mu. Ta andis mulle otsustamiseks kaks nädalat. Ütlesin talle, et mina väljapressimistele ei allu. Helistasin veel ja proovisin olukorda rahumeelselt ja läbirääkimistega lahendada, kuid seepeale saatis Triin järgmise sõnumi:

„Natuke hakkas mul sinust isegi kahju. Sul on veel aega üks nädal, et hoida ära totaalne kaos, mida me kumbki lõpuni kontrollida ei suuda. Triin Suuremeelne“

Paar päeva hiljem sain järgmise sõnumi: „Hakkas pihta. Keegi on erinevatele ajakirjadele saatnud vihjed ja nüüd soovivad nad minu kommentaari. Otsusta juba ära, siis ma tean, mida rääkida. Kõik sõltub nüüd sinust.“

Saatsin sõnumi ja küsisin, mida ma pean ära otsustama, kuid kirjalikult ma Triinult sellele vastust pole saanud.

Seepeale ongi ilmunud kuulutus Postimehes (et tekitada ajakirjanduses huvi). Edasi on ilmunud kaks artiklit Kroonikas, kuid karta on, et neid tuleb veel.

Tulles tagasi ilmunud artikli pealkirja juurde: „Triin Tuula paljastab, et Eesti üks rikkamaid mehi on ta lastega üksi jätnud“, siis see vastab tõele. Suhe Triinuga on läbi saanud juba ammu ja seda teab ta isegi. See suhe ei ole lõppenud nüüd, nagu pealkirjast võib lugeda. Lastega on teine lugu, tütar on veel hetkel liiga väike ja suhe temaga selgub tulevikus, poeg Johannesega olen kohtunud regulaarselt. Kahjuks peab tõdema, et viimase aja erimeelsused Triinuga on suhtlusele pojaga oma jälje jätnud.

Kuidas ikkagi Triin Tuula sellises olukorras hakkama saab? Olen ostnud ühe korteri Triin Tuulale (õigemini andnud selleks raha), seda korterit saab Triin välja üürida lisaraha teenimise eesmärgil. Teise, nelja toaga korteri, olen ostnud lapse nimele, milles Triin lastega ka elab. Mõlemad korterid asuvad kesklinnas. Olen ostnud talle auto ja andnud erinevaid summasid kohustuste täitmiseks. Kõik kokku üle 400 000 euro. Maksan lastele regulaarset elatisraha, mis katab nende kõik vajadused ja jääb veel ülegi. Kuid tundub, et sellest kõigest on Triin Tuulale veel vähe.

Ma küll ei tea, kui kaugele see ajakirjanduses asjade klaarimine võib jõuda, kuid mina tahan selle väikese artikliga ajakirjanduslikule klaarimisele enda poolt joone alla tõmmata. Olen saanud väga valusa õppetunni, endast on mul ükskõik, kõige suurem kannataja selles olukorras on olnud minu abikaasa Eve, samuti lapsed – sügav vabandus teie ees.”

Meelelahutus

5 1 vote
Article Rating
Spread the love

Related Articles

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x