Home » Populaarsed lauamängud sinu kõige kallimatele

Populaarsed lauamängud sinu kõige kallimatele

by Wabariik
Populaarsed lauamängud

Lauamängud on olnud populaarsed juba pikka aega ja meie usume, et need jäävad ka üheks armastatumaks seltskonna tegevuseks. Lauamängude fenomen seisneb tõenäoliselt selles, et neid on võimalik mängida mitmekesi, need pakuvad piisavas koguses pinget ja palju nalja. Samuti on need ideaalsed uute teadmiste ja oskuste arendamiseks. Kuidas leida populaarsed lauamängud erinevast vanuses lastele ja täiskasvanutele? Tutvu meie soovitustega ja kingi arendavad ja lõbusad mängud oma kallimatele inimestele!

Populaarsed lauamängud, mis sobivad nii lastele kui täiskasvanutele

Alustame nendest mängudest, mis on niivõrd universaalsed, et mängijate vanus ei olegi tähtis. Sellised populaarsed lauamängud, mis sobivad pea kõigile on kindlasti tsirkuse lauamäng. See on suurepärane viis, kuidas veeta aega pühapäeva õhtul koos oma pere või sõpradega. Mäng pakub põnevust ja hasarti, kuid lubab ka samal ajal päevateemasid lahata.

Sarnased populaarsed lauamängud on kindlasti ka doomino, erinevad pusled, Memory või ka Monopoly. Kui sa otsid kingitust perele, siis need lauamängud võiksid olla mõned, mida kaaluda.

Populaarsed lauamängud mälumängu sõpradele

Sinu tutvusringkonnas on keegi, kes armastab enda teadmisi proovile panna? Ehk on ta isegi oma teadmiste poolest elav entsüklopeedia? Pane tema teadmised proovile mõne sellise mänguga, mis testib teadmisi erinevatest valdkondades nagu kultuur, sport, loodus ja palju muud. Sellised populaarsed lauamängud on näiteks Eesti mäng, mis püstitab meie kodumaaga seotud küsimusi, aga on ka teisi teadmiste peale üles ehitatud seltskonnamänge, mis sellistel inimestel silma särama panevad.

Lauamängud seltskonnale

Kõikidele neile, kellele meeldib kutsuda külla sõpru ja sugulasi, kingi midagi, mida saab alati üheskoos mängida. Sellised mängud võiksid olla vanusest ja teadmistest sõltumatud. Klassikaks on kindlasti kaardipakk, millega saab mängida hulganisti erinevaid mänge. Vali järgmised populaarsed lauamängud nagu Alias, Ticket to Ride, Dixit, EGO ja palju muud. Sinu võõrustajast sõbrale või sõbrannale tasub kinkida midagi, mis on ideaalne tegevus snäkkide ja joogi kõrvale. Midagi, mis paneb naerma, pakub pinget ja ühendab inimesi.

Populaarsed lauamängud väikestele lastele

Kui sa otsid aga midagi, mida kinkida väiksematele lastele, siis see valik on äärmiselt suur. Paljud sellised populaarsed lauamängud on üles ehitatud kindla oskuse arendamiseks, näiteks numbrite õppimiseks, arvutamiseks või tähestiku selgeks saamiseks. Sõltuvalt lapse vanusest tuleb valida lauamäng, mis on eakohane ja teadmisi pakkuv. Liiga kerged mängud ei paku neile piisavalt pinget ja teadmisi ning keerulised jäävad raskeks. Erinevad populaarsed lauamängud sellele vanusegrupile kui ka teistele leiad kindlasti Kaup24 ja Hansaposti e-poodidest. Pööra tähelepanu mängu sisule ja soovituslikule vanusele ning leia sobivad kingitused igas vanuses sõpradele ja sugulastele.

Related Articles

Leave a Comment