Home Majandus ERIAL investeerib teenitud raha uute projektide lõpetamisele

ERIAL investeerib teenitud raha uute projektide lõpetamisele

by Annika Kask
Erial

Hoiu-laenuühistu Erial kes on oma tegevuse tõttu suurtesse raskustesse sattunud ei soovi maksta kinnisvara müügist saadud tulu mitte hoiustajatele vaid suunab raha üha uute projektide lõpetamisse.

VAATA HOMSET ILMATEADET

HLÜ ERIAL paigutab Haabneemes Rebase teel müüdud kinnisvarast saadud raha 400 000 eurot saneerimisnõustaja soovitusel täismahus järgmiste kinnisvaraobjektide lõpetamisele.

ERIAL juhatuse liige Erik Margijev märkis, et turul on Eriali kinnisvara vastu arvestatav huvi.

Müüsime kuu aja sees juba teise eramu. Kui eelmise maja müügist läks 200 000 Viimsi Laiaküla ühe nelja boksiga ridamaja lõpetamisele, siis praegu on sel objektil ehitustööd kohe-kohe lõppemas ja juba ka mitu tõsist huvilist.

Erik Margijev

ERIALi saneerimisnõustaja Ly Müürsoo soovitas praegu kuni saneerimiskava vastuvõtmise ja kinnitamiseni aprilli lõpus hoiustajatele väljamakseid mitte teha, vaid kogu tulu kinnisvaraprojektide lõpetamisse suunata, väidab ettevõtte.

ERIAL-il on plaan alates järgmisest kuust jätta tööle vaid neli-viis inimest, neistki pooled poole kohaga. Kahest kontori- ja teeninduspinnast loobumisega hoiab ettevõte täiendavalt kokku ca 6000 eurot igakuiselt.

Margijev ütles, et saneerimisnõustaja ja jurist töötavad praegu väga pingsalt ülipikki tööpäevi tehes ja loodame selle tulemusel valmiva kava kõigile tutvumiseks ja kinnitamiseks saata aprilli alguses. Sealt edasi toimub juba hääletamine ja seejärel palume kava ka kohtul kinnitada. Kõik väljamaksed hakkavad edaspidi toimuma rangelt selle kava alusel ja saneerimisnõustaja valvsa pilgu all.

Majandus

5 1 vote
Article Rating
Spread the love

Related Articles

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x