Home Majandus Bitcoini hind kukkus peale Elon Muski säutsu kolinal alla

Bitcoini hind kukkus peale Elon Muski säutsu kolinal alla

by Annika Kask
Bitcoin

Elon Muski üks säuts kukutas maailma suurima krüptovaluuta Bitcoini hinna kolme kuu madalaimale tassemele teatab EXE News.

BITCOINI HIND REAALAJAS

Bitcoini hind kukkus täna madalaimale tasemele alates selle aasta veebruarist kui Elon Musk teatas, et hakkab oma elektriauto Tesla 3 mudelit müüma Bitcoinide eest.

Krüptovaluutade hinnad lendasid selle järel rakettidena taevasse ja Bitcoin saavutas oma ajaloolise hinnarekordi 63 346 dollarit.

Tesla boss Elon Musk säutsus aga nädalavahetusel Twitteris, et autotootja kloobub “ajutiselt”oma mudelite müügist Bitcoinide eest ja selle mõju oli krüptovaluuta turgudele laastav.

Bitcoini hind kukkus 42 708 dollarini

Samuti teatas Musk, et lõpetab krüptovaluutade aktsepteerimise maksevahendina, kuna nende tehingud kasutavad liiga palju energiat ja see pole keskkonnasõbralik.

Krüptoraha vahendusfirma Pepperstone juht Chris Weston ütles, et peale Muski säutsu algas Bitcoini müügiralli ja see võib kesta veel pikemat aega kuna investorid on kaotanud usu krüptorahasse.

Bitcoini hind võib ka tulevikus sõltuda ühest Twitteri säutsust

Bitcoini investor Andrew Bishopi arvates ei ole ühelegi krüptorahale hea kui tema kurss sõltub kellegi sotsiaalmeedia säutsust.

“Ma arvan, et tulevikus peaksid krüptovaluutad saama mingi kindlama instrumendi mis aitaks hoida nende turuväärtust. Täna on olukord veel liiga habras mis mõjutab kindlasti väikeinvestoreid,” ütles Bishop.

Hiina on suurim Bitcoini kaevandamis maa

72% krüptovaluutade minig ehk kaevandamine toimub täna Hiinas kus on selleks loodud hiiglasliku kaevandamisfarmid mis omakorda kulutavad rohkem elektrit kui kogu Tallinn. Just keskonnakahjulikus võib saada krüptovaluutadele saatuslikuks ja paljud roheliselt mõtlevad investorid loobuvad nendesse investeerimast vahendab Coindesk.

Majandus

5 1 vote
Article Rating
Spread the love

Related Articles

Subscribe
Notify of
guest
3 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Taksojuht
7 months ago

Krt kogu bensu raha panin huugama

Nüüd peab vist minema tööle, et bennsu osta 🙂

Investor
7 months ago

Leige õhk väljub ruumist, miljonid “investorid” viskuvad kõrgematelt korrustelt alla.

Bitcoin
7 months ago

No mis siin ikka saab… Paanitsejad müüvad kaotusega maha, targemad ostavad neilt odavalt ära, pumpavad uuesti hinna üles ning müüvad järgmisele ringile lollidele, kes ostavad tippu… Ja kõik kordub taas…

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x