Legendaarne Karja Kelder on üürile anda ja otsib omale uut peremeest. Ruumid on heas seisukorras - elektrisüsteem, torustik ja ventilatsioon on uued. Kohapeal on nii laoruumid, sanitaarruumid, kontori pool kui ka köögi valmidus. Huvi tundvatel inimestel palutakse kiirustada.

Kõige Odavamad Üürikorterite Pakkumised

Karja Keldri endine rentnik Aare Hallop kes haldab Vana Villemi keti pubisi, pidi koroonakriisi tõttu ruumid maha jätma. See annab aga võimaluse uuele rentnikule kelleks võid saada ka sina!

Aare Hallop kurtis, et Karja Keldri ruumid olid amortiseerunud ning ta soovis ruume ise korda teha, kuid rendileping ei andnud kindlust, et neid järgmisel hetkel tänavale ei heideta. Nii tilkus kannatuste karikasse aina vett juurde, kuni koroonakriis andis sellele sahmaka vett peale. Hallop lõi käega ja pidi tegema raske otsuse pubi sulgeda.

Nüüd on haldaja Brem Kinnisvarahaldus selle taas turule toonud. Meelitamaks toitlustussektori jaoks ülikeerulisel ajal huvilisi, on nad kuu rendihinna toonud 2500 euro pealt 2000le eurole. Pinda on kokku 212,9 m².

Nüüd on aga Karja Kelder mis asub Karja 1, Tallinna Vanalinnas uuesti rendile anda ja kuulutuses seisab, et ruumid on heas seisus ja kuna soovijaid jagub palutakse potensiaalsel rendisoovijal kiirustada.

Tagatisraha tuleb maksta 4000 eurot ning suve keskmiseks kommunaalkuluks on 1000 ning talvel 2000 eurot.

Brem Kinnisvarahaldus on pindade haldaja, kuid maja omanikeks on Jana Tool (1/2), tema ema Aili Grištšenko (1/2) ja Ellen Nellis (1/2). Kokku on selle kolmiku käes suur hoonete kompleks, mis hõlmab Sauna tn 1 ja Väike-Karja 1, 1a ja 1b. Sellel on kogupinda 3952 ruutmeetrit.

Kinnisvarauudised

Comments (0)

Rated 0 out of 5 based on 0 voters
There are no comments posted here yet

Lisa oma kommentaar

  1. Posting comment as a guest.
Rate this post:
0 Characters
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
Type the text presented in the image below