Aga kes on see salapärane suurinvestor Naya Capital Management kes Boltile nii lahkelt appi tuli ja start-up ettevõtte sisuliselt hingevaakumast päästis?

Naya Capital Managementon on Londonis asuv globaalne investeeringute haldur mille asutas Masroor Siddiqui 2012 aastal.

Firmas töötab 18 inimest ja ettevõtte nvesteerimisportfelli suurus ulatus 874,74 miljoni dollarini ehk 802 miljoni euroni.

Loe veel: Bolt sai saja miljoni eurose rahasüsti

Peamiselt Kaimanisaartel registreeritud fondidesse on investeerinud investorid kogu maailmast, sealhulgas ka pensionifondid, sihtkapitalid ja heategevusorganisatsioonid.

Täna on fondi portfellis näiteks sellised ettevõtted nagu Alphabet, Alibaba, varem on investeerinud ka Spotifysse. Ettevõte paistab silma suurte, vähestesse investeeringutesse kontsentreeritud rahapaigutuste poolest.

Masroor Siddiqui (46) tegutseb usinalt ka heategevuse vallas. Ta on tegev ka Suurbritannia laste investeerimisfondi sihtasutuses. Mehel on pikaajaline investeerimiskogemus meediavallas. Ta on isiklikult Nasdaqil noteeritud News Corpi aktsionär.

Majandusuudised

Comments (1)

Rated 5 out of 5 based on 1 voters
This comment was minimized by the moderator on the site

Kas maksuparadiisist tundmatult firmalt laenuvõtmine on ikka seaduslik???

Riigikogu peaks võtma vastu seaduse et EEsti territooriumil ei tohi ettevõtluses tegutseda ettevõtted kelle rahastajad pärinevad maksuparadiisidest

Martin
There are no comments posted here yet

Lisa oma kommentaar

  1. Posting comment as a guest.
Rate this post:
0 Characters
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
Type the text presented in the image below