Home Krimi Purjus naisterahvas mõlkis Haaberstis kümme autot

Purjus naisterahvas mõlkis Haaberstis kümme autot

by Annika Kask
Tallinn Haabersti

Laupäeva hommikul taetati politseile, et Tallinnas Haaberstis on joobes keskealine naisterahvas sõitnud oma Audiga otsa kümnele autole.

KRIMI VIDEOD

Politsei teatas, et esialgsel hinnangul on kriminaaljoobes naisterahvas otsa sõitnud vähemalt kümnele sõidukile. Kahju suurust hindavad eksperdid.

Seal osad autod on ikka sellised, et need enam ei sõida.

Pealtnägija

Pealtnägija sõnul kuulsi ta hommikul toast, et mingi pauk käis ja arvas, et prügiautod kolistavad. Alles hiljem sai ta kõne politseilt, et tema enda autot on maja ees rihitud.

Sündmuskohale oli kogunenud palju inimesi kes sündmust pildistasid ja filmisid. Lõhutud autode omanikud olid kogunenud politseibussi ümber, et kirjutada seletusi.

“Alkoholijoobes sõiduki juhtimisele puudub õigustus, see on enda ja teiste suhtes vastutustundetu. Alkoholijoobes ei tohi lubada sõidukit juhtima ka oma sõpra või tuttavat.” kommenteeris olukorda PPA-st Indrek Hirs.

Avarii kõigi täpsemate üksikasjade selgitamiseks alustati kriminaalmenetlust. Kui näed kahtlase sõidustiiliga juhti, siis tuleks selleks teavitada politseid numbril 112.

Krimi

5 2 votes
Article Rating
Spread the love

Related Articles

Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kraavi Vanasõna
9 months ago

Naine roolis – Audi kraavis 🙂

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x