Vaata Eesti Videosid

Keskerakond tahab Max Kauri Jõhvi vallavanema kohalt maha võtta. Jõhvi võimuliitu kuuluv Keskerakond soovib Jõhvis lähiajal vallavanem Max Kauri ametist tagandada, leides, et praegune vallavanem pole suutnud vallavalitsust tõhusalt tööle panna ning ei kontrolli vallavalitsuse liikmete tegevust. Uus vallavanema kandidaat on Arthur Seppern.

Eelmisel nädalal kogus Jõhvi volikogu Keskerakonna fraktsiooni juht Arthur Seppern fraktsiooni liikmed kokku, et arutada ettepanekut vallavanema väljavahetamiseks, ning Sepperni sõnul olid kõik fraktsiooni liikmed vallavanema tagandamisega nõus.

Kaurile tehti ettepanek vabatahtlikult lahkuda

Usaldusväärne allikas rääkis Wabariigile, et Jõhvi Sotsiaalmaja juhataja ametit pidav Arthur Seppern tuli Max Kauri kabinetti kus püüdis veenda teda loobuma vallavanema kohalt ilma skandaalita.

Seppern teatas, et Keskerakonna juhatuses on otsustanud Max Kauri tema vastu väljavahetada kuna Kaur pole oma tööga hakkama saanud ja valimised on kohe tulemas.

Keskerakonna juhatus on kohalikeks valimisteks pannud oma ridatest ulesse kaks vallavanema kandidaati: Arthur Sepperni ja Martin Repinski.

Jõhvi uudised

Comments (0)

Rated 0 out of 5 based on 0 voters
There are no comments posted here yet

Lisa oma kommentaar

  1. Posting comment as a guest.
Rate this post:
0 Characters
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
Type the text presented in the image below