JÕHVI, Eesti - Prokuratuur teatas, et nad on esitanud kohtule apellatsiooniteate Viru maakohutu otsuse peale mõista õigeks Jõhvi volikogu esimees Niina Neglason ja OÜ Corrigo ja selle juhi Tiiu Sepp altkäemaksusüüdistuses.

Uus Škoda Octavia Combi 2020

Prokuratuuri teatel esitasid nad teisipäeval kohtule apellatsiooniteate Tiiu Sepa, Niina Neglasoni ja OÜ Corrigo kohtuasja puudutava otsuse kohta, kuna tõendite hindamisel ei ühti prokuratuuri seisukoht kohtu omaga. Sellekohased argumendid esitatakse apellatsioonis, mis praegu on koostamisel ja mille esitamiseks on prokuratuuril aega 15 päeva alates otsuse väljakuulutamisest.

Jõhvi volikogu liikmest arsti Niina Neglasoni ja tervisehoiuteenuseid osutavat OÜ Corrigot ja selle juhti Tiiu Seppa kahtlustati altkäemaksus. Neglasoni kahtlustati ka toimingupiirangute rikkumises. Prokurör Kalmer Kask palus kohtul karistada Niina Neglasoni 21 510 euroga, Tiiu Seppa 2835 euroga ja OÜ-d Corrigo 8000 euroga.

30. juunil toimunud kohtuotsuse väljakuulutamisel ütles Viru maakohtu esimees kohtunik Astrid Asi, et pole piisavalt tõendeid selle kohta, et kahtlusaluseid kriminaalasjas süüdi tunnistada.

Comments (0)

Rated 0 out of 5 based on 0 voters
There are no comments posted here yet

Lisa oma kommentaar

  1. Posting comment as a guest.
Rate this post:
0 Characters
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
Type the text presented in the image below