Home Eesti Venemaa Föderatsiooninõukogu: Eesti on muutunud aktiivseks sihtmärgiks

Venemaa Föderatsiooninõukogu: Eesti on muutunud aktiivseks sihtmärgiks

by Annika Kask
NATO Swift Response

Venemaa Föderatsiooninõukogu nimetas NATO õppust Swift Response Eestis provokatsiooniks ja teatas, et seoses sellega on Eesti muutunud aktiivseks sihtmärgiks.

VAATA KAS PAISTAB PÄIKE VÕI SAJAB VIHMA

Venemaa Föderatsiooninõukogu väliskomitee esimehe asetäitja Vladimir Džabarov nimetas NATO sõjalised õppused Eestis provokatsiooniks Venemaa vastu ja sellega muutuvad Balti riigid võimaliku vasturünnaku aktiivseks sihtmärgiks.

Kui meie oma territooriumil vägesid liigutame, peetakse seda ohuks kõigile riikidele. Aga seda, et nad ise (lääne liitlased ) saatsid oma kontingendi Eestisse, peetakse normiks. Ja kui nad lubasid, et sellest riigist (Eestist) saab NATO passiivne liige, siis nüüd muudetakse see võimaliku vasturünnaku aktiivseks sihtmärgiks.

Vladimir Džabarov

Džabarov lisas, et Venemaad provotseeritakse tahtlikult vastumeetmeid rakendama, et Moskva hiljem agressiivseks tembeldada ja seda sanktsioonidega karistada.

NATO õppuse Swift Response raames maandusid eile varahommikul langevarjudega Nurmsi lennuväljale pea 600 lahingvarustuses USA dessantväelast, kolm sõidukit ja kaks suurtükki.

Eesti

5 1 vote
Article Rating
Spread the love

Related Articles

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x