Home Eesti Peaminister Kaja Kallas naaseb uuest nädalast oma tööpostile

Peaminister Kaja Kallas naaseb uuest nädalast oma tööpostile

by Annika Kask
Peaminister Kaja Kallas

Peaminister Kaja Kallas on koroonaviirusest täielikult paranenud ja naaseb juba uue nädala algul tööle.

VAATA KAS PAISTAB PÄIKE VÕI SAJAB VIHMA

Kaja Kallas teatas esmaspäeval, et on nakatunud koroonaviirusesse ja jätkab töötamist kodust. Valitsusjuhi ülesandeid täitis vastavalt peaministri asendamise järjekorrale riigihalduse minister Jaak Aab (Keskerakond).

Nagu kirjutasin, sain esmaspäeva õhtul positiivse koroonaviiruse testi tulemuse. Jätkasin teisipäeval kodusest karantiinist tavapäraste tööülesannete täitmist ning tegin riigikogule videokõne vahendusel ka ülevaate Euroopa Liidu poliitika elluviimisest, aga tänaseks otsustasin võtta tervisepäeva, et ravida ja puhata – nagu haiguse ajal tavaks on. Mind asendab sel ajal vastavalt peaministri asendamise järjekorrale riigihalduse minister Jaak Aab. Valitsus jätkab tööd, hoian end riigis toimuvaga jooksvalt kursis ning soovin esimesel võimalusel virtuaalselt tööle naasta. Luban, et jälgin oma tervist vastutustundega. Püsige terved!.

Kaja Kallas

Valitsuskommunikatsiooni direktor Eero Raun ütles rahvusringhäälingule, et esialgse plaani järgi täidab Aab peaministri ülesandeid keskööni ning Kallas alustab esmaspäeval taas tööd peaministrina. Siiski võib Rauna sõnul olukord veel muutuda ja lähtutakse Kallase tervislikust seisust.

Eesti uudised

5 1 vote
Article Rating
Spread the love

Related Articles

Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x