Home Eesti Margus Tsahkna: Kaja Kallas peab Tanel Kiige vallandama

Margus Tsahkna: Kaja Kallas peab Tanel Kiige vallandama

by admin
Margus Tsahkna

Eesti 200 juhatuse liige Margus Tsahkna teatas ERR-i otsesaates “Esimeses stuudio”, et peaminister Kaja Kallas peaks viivitamatult vallandama Tanel Kiige kui saamatu ministri aga Kallas kardab sellega solvata Jüri Ratast.

VAATA KAS PAISTAB PÄIKE VÕI SAJAB VIHMA

Kaja Kallas kardab julgeid otsuseid, kuna äkki solvab Jüri Ratast

“Uues valitsuses pole keegi näidanud, et tal on oskused, teadmised või vastutuse võtmise valmidus ning peaminister Kaja Kallas peaks nõudma tervise- ja tööminister Tanel Kiige lahkumist, enne kui hakatakse nõudma tema enda ametist lahkumist,” rääkis Tsahkna.

Tsahkna hinnangul puuduvad Kaja Kallasel liidriomadused olemaks peaminister ja ta ta on sattunud samasse rolli kui Jüri Ratas eelmises valitsuses kes kartis Martin Helmet nagu tuld. Ja me kõik teame millega see hirmuall valitsemine lõppes.

“Kaja Kallas on kaitsepositsioonil poliitiliselt, ta kardab võtta julgeid otsuseid vastu, kuna äkki solvab Jüri Ratast ja Keskerakonda ja nad panevad kokku vana valitsuse,” lisas Tsahkna.

Koalitsioonile andis Tsahkna sõnul suure hoobi ka uudis, et Jüri Ratas ei läinud vaktsineerima, lüües sellega noa selga valitsuspartnerile, valitsusele ja kõige rohkem Tanel Kiigele.

“Kui riigikogu teine mees, kes näeb välja terve nagu purikas, ütleb, et tema ei vaktsineeri – ma arvan, et sellel on väga suured tagajärjed,” ütles Tsahkna.

Endine riigikogu liige ja tänane erakonna Eesti 200 juhatuse liige Margus Tsahkna oli sotsiaalkaitseminister Taavi Rõivase teises valitsuses ja kaitseminister Jüri Ratase esimeses valitsuses. Ka oli Tsahkna juunist 2015 maini 2017 toonase Isamaa ja Res Publica Liidu esimees.

Eesti

5 1 vote
Article Rating
Spread the love

Related Articles

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x