Home Eesti Jüri Ratas näitas Kravtšenko tahtlikus otsasõidus kahepalgelisust

Jüri Ratas näitas Kravtšenko tahtlikus otsasõidus kahepalgelisust

by Annika Kask
Jüri Ratas

Keskerakonna esimees Jüri Ratas mõistis küll hukka Igor Kravtšenko otsasõidu protestijale, kuid ei pea vajalikuks erakonnakaaslase lahkumist riigikogust. Tegemis on küünilise kahepalgusega kus kus riigikogu esimees avaliku tähelepanu saamiseks justkui laidaks erakonnakaaslase tegu ja samas hakkab teda kohe kaitsma.

Riigikogu liige Igor Kravtšenko kes kuulub Jüri Ratase Keskerakonda sõitis Toompea lossi ees tahtlikult otsa Daniel Rüütmannile.

VIDEO: Riigikogu liige Igor Kravtšenko sõidab Toompeal Daniel Rüütmannile otsa

JÜRI RATAS

“See on kahetsusväärne juhtum. Liikluses tuleb alati lähtuda sellest, et jalakäija on nõrgem osapool. Igor Kravtšenko on oma käitumist kahetsenud ja mulle teadaolevalt üritanud võtta ka kontakti kodanikuga ja vabandada.”

Küsimusele, kas tahtlik otsasõit pole piisav põhjus, et erakond nõuaks Kravtšenko riigikogust lahkumist, vastas Ratas, et “Kravtšenko on oma käitumist kahetsenud”.

Esmaspäeval juhtus riigikogu ees intsident, mille käigus sõitis parlamendi liige, keskerakondlane Igor Kravtšenko oma autoga otsa Toompea ees protestinud mehele. Keskfraktsioon mõistis vahejuhtumi hukka, politsei menetlust ei alusta.

Eesti

0 0 votes
Article Rating
Spread the love

Related Articles

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x