Home » Ilmateade: Uus nädal tuleb külm ja vihmane

Ilmateade: Uus nädal tuleb külm ja vihmane

by Wabariik
Ilmateade sügis

Uuel nädalal on üle Eesti oodata öökülma ja vihma. Õhutemeperatuur muutub kõkjal jahedaks ning vihmasadu kestab kogu nädala.

VAATA KAS PAISTAB PÄIKE VÕI SAJAB VIHMA

Virumaal langeb temperatuur öösel miinuskraadidesse ja teed võivad olla libedad. Samuti tuleks olla ettevaatlik teedele langenud puulehtede tõttu mis on vihmasajust märjad ja libedad.

Eesti Energia hakkab pakkuma riiklikku universaalteenust

Elekter

Laupäeva öö tuleb olulise sajuta, kuid mitmel pool tekib udu, mis püsib kohati ka hommikul. Päeval võib tulla vähest vihma. Tuul on nõrk ning õhutemperatuur tõuseb päeval kuni 15 kraadini.

Pühapäeva öösel on üsna jahe ja olulise sajuta, temperatuurinäit on öösel -1 kuni 7 kraadi. Päeval lähenevad nii lääne kui ka ida poolt madalrõhualad, kuid sügavale Eestisse need ei jõua. Päeval tiheneb pilvisus ja mõnel pool sajab vihma, Kirde-Eestisse võivad õhtul ulatuda tihedamad vihmapilved. Temperatuur jääb 10-14 kraadi vahele.

Uus nädalal jääb Eesti madalrõhuvööndisse ning mitmel pool sajab vihma. Öösel on tuul nõrk ja muutlik, kuid päeval pöördub itta ja kagusse ning tugevneb. Õhutemperatuur on öösel kuni 7 kraadi, päeval tõuseb temperatuur kuni 14 kraadini.

Nädala keskel liigub Poola-Ukraina piiril tekkinud uus osatsüklon Venemaa suunas ehk suurenevad vihmahood. Öösel puhub idakaar, päeval mõõdukas kirdetuul. Öösel sajab kohati vihma, kuid päeval sajab juba laialdaselt üle Eesti. Öösel jäävad õhutemperatuurid 4-10 kraadi vahele, päeval on oodata aga 9-14 kraadi.

Ilmateade

Related Articles

Leave a Comment