Erakondade rahastamise järelevalve komisjon (ERJK) kahtlustab tankisti kasutamist Keskerakonnale raha annetamisel. Keskerakonna peasekretär Mihhail Korb viitab, et väidetav "tankist" toetab partei maailmavaadet.

Keskerakond kogus esimeses kvartalis rahalisi annetusi 108 705 eurot, sellest 50 000 eurot annetas vähetuntud ettevõtja Jana-Helen Juhaste.

Erakondade rahastamise järelevalve komisjon saadab selle juhtumi prokuratuurile uurimiseks, sest kahtlustab tankisti kasutamist.

Keskerakonna peasekretär Mihhail Korb lausus Delfile: "Ma ei oska kommenteerida, miks on ERJK-l selline kahtlus tekkinud. Jana-Helen Juhaste on esitanud taotluse Keskerakonnaga liitumiseks ning selle põhjal järeldan, et ta toetab erakonna maailmavaadet. Oleme talle annetuse eest tänulikud."

Äriregistrist nähtub, et Juhaste oli pikka aega hoopis EKRE liige. Ta lahkus parteist 14. aprillil.

Keskerakond püüab meeleheitlikult erakondade rahastamise järelevalve komisjoni likvideerida. ERJK on suutnud korduvalt tõestada Keskerakonna kriminaalset tegevust erakonna rahaasjade varjamisel ja väärkasutamisel.

Jälgi meid Facebookis

Eesti uudised

Comments (1)

Rated 0 out of 5 based on 0 voters
This comment was minimized by the moderator on the site

No ma saan aru miks Keskerakond nii meeleheitlikult tahab seda Erakondade rahastamise järelevalve komisjoni likvideerida. Go Kaarel!

Rein
There are no comments posted here yet

Lisa oma kommentaar

  1. Posting comment as a guest.
Rate this post:
0 Characters
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
Type the text presented in the image below