Keskerakonna Jõhvi osakonna esimehe Martin Repinski avaldus seoses poliitilise olukorraga Jõhvi vallas:

„Seoses sellega, et Arthur Seppern ja Eduard East kirjutasid alla umbusaldusavaldusele erakonnakaaslasest Jõhvi vallavanema vastu, teeb Keskerakonna Jõhvi osakond erakonna juhatusele ettepaneku nimetatud isikud erakonnast välja arvata. Keskerakonna põhikiri näeb ette, et juhatus võib erakonna mainet kahjustanud isiku erakonnast välja arvata. Siin ei saa olla kahtepidi arvamust.

Max Kaur on vallavanemana hästi hakkama saanud. Tahan rõhutada, et umbusalduse algataja ei ole Keskerakond, vaid selle taga on üksikud volikogu liikmed, kes kasutavad Keskerakonna kaubamärki ning seisavad kitsa seltskonna ärihuvide eest. Keskerakond tahab Jõhvis ka edaspidi võimul olla ja tegeleme praegu fraktsiooni uue koosseisuga.

Keskerakonna juhtimisel on Jõhvis palju suuri asju ära tehtud. Oleme alustanud Jõhvi linnapargi rekonstrueerimist, kaasajastanud Jõhvi Vene Põhikooli staadioni ja rajanud mitmeid mänguväljakuid. Käimas on suured tööd Narva maanteel ja käesoleval aastal alustame Jõhvi Põhikooli ehitusega. Lisaks käivituvad lähiajal koostöös riigiga mitmed suured projektid.“

Keskerakonna Jõhvi osakonna esimees

Martin Repinski

Comments (0)

Rated 0 out of 5 based on 0 voters
There are no comments posted here yet

Lisa oma kommentaar

  1. Posting comment as a guest.
Rate this post:
0 Characters
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
Type the text presented in the image below