Home Arvamus Kadri Silde: Kallid Eestlased, mis Teiega küll juhtunud on?

Kadri Silde: Kallid Eestlased, mis Teiega küll juhtunud on?

by Annika Kask
EMO

Teen selle postituse, kuna Meie vōitleme ja oleme shokis nähes, mis meil Eestis täna toimub ning milline on kaasmaalase suhtumine ja viha.

VAATA UUSI MUUSIKA VIDEOSID

Ma soovin pōgeneda riigist

Veidi aega tagasi viidi minust mööda viimsele teele läinud patsient, alla pidi ta andma selle sama viiruse tōttu, mida olemas ei ole – “väljamōeldud” COVID19. Tema lähedased ei saa enam kunagi teda kallistada.

Info on veel, et varsti ilmselt tuuakse veel järgmine

Samal ajal teevad protestijad Toompeal grupikallit ning kuulutavad, et viirust pole olemas ja nemad seisavad meie vabaduse eest. See ei ole rahvuslus vaid lauslollus. Häbi on…

Politsei teeb rahumeelselt seal juures oma tööd, tagades avalikku korda protestijate seas ja paludes hoida vahemaad, et viirus ei leviks veelenam. See on millekS? Et hoida meie kōigi tervist (lisaks oma muudele ülesannetele)- vastu sōimatakse, et politseiriik?

Aga mis politsei tegema peaks! Kallistama tulema

Kui inimene räägib roolis mobiiliga (kōrvalised tegevused mootorsōiduki juhtimisel), politsei annab sellepeale peatumismärguande. Inimene ei peatu (mittepeatumine) ning ei ava akent (seaduslikele korraldustele mitte allumine), ega allu politsei korraldustele ning sōimab vaid (ametiisiku solvamine).

Igaüks peaks siin aru saama, et seda ei tehtud mobiili kasutuse tōttu vaid rikutud on mitmeid paragrahve ning see et ta aknast välja tômmatakse ja käed raudu pannakse on ainuōige tegu!

Kuhu me jōudnud oleme, et selle peale inimesed sôimavad netiavarustes ja mujal politseid

Kas arvate, et politseinik läheb päevadeks ja öödeks pere juurest ära ja töötab eesliinil nautides ja oodates seda sōimu, eriti veel selliste ebastabiilsete inimestega, kes ei ole valmis ühiskonna osana elama… Nad teevad seda meie- EESTI RAHVA turvalisuse huvides.

Mis inimestel juhtunud on

Saan aru, et tänapäeval on paljudel inimestel vaimse tervisega muresi rohkem kui kunagi varem, aga mina ja minu tutvusringkond on täna shokis.

Lōpetuseks avaldan toetust poeet Contra sōnadega kōigile, kes hoolivad, austavad ja suudavad ühiskonnas elada.
Ole sa minister vōi poeet vōi su töökoht mets, elupōletaja askeet politsei vōi rets ma armastan Teid kōiki.

Igaks juhuks mainin, et kui sa nüüd tunned, et soovid minu vōi mōne teise Eestimaalase suhtes kriitikat, viha ja muud jama pilduda – siis pane suu kinni ja mask sinna peale! Kui sa oled ka veel mu sōprade hulgas, siis palun ära ole enam. Kui sa pole, siis tōega tänan Sind. Ma ei kavatse lollustele vastata!

Arvamus

3.7 3 votes
Article Rating
Spread the love

Related Articles

Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Piret
9 months ago

Kas lamemaalane olla on keelatud???

Nii armas on joosta lamemaal ringiratast 🙂 Oota kas lamemaa on ikka ringikujuline?

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x